eFilip
PORADENSTVO DISKUSIE PODUJATIA

Rozren vyhadvanie

eFilip ODBER NOVINIEK


eFilip ODPORA
eFilip PARTNERI

Homepage  ›   Diskusie  ›   Výplne otvorov - okná, dvere  ›  

Otázka

Vonkajsie rolety + sietky
Gazda (28. 10. 2008 9:43:45)

Dobry den,
Chcel by som si dat namontovat vonkajsie rolety na ochranu pred slnkom (panelak, vrchne poschodie). Pri zameriavani sa ale vyskytli 2 problemy:

1. Okno je plastove 2-dielne, osadene od okraja otvoru (ostenia) a horne panty su v mieste, kde by vraj zavadzali vyvodu rucneho ovladania. Bude preto treba vymenit okna - osadit distancny profil medzi okno a ostenie...)

2. Vraj nie je mozne osadit pevne sietky (na mensie kridlo), lebo by zavadzali liste rolety a bude treba stahovaciu sietku zabudovanu v rolete + delenu roletu.

Existuje nejaka moznost ako namontovat rolety na stare plasove okna alebo aspon ako namontovat (pevnu) sietku na male kridlo okna tak, aby nezavadzala vonkajsej rolete?

Vopred dakujem.

Odpovede

Počet odpovedí: 2
Stránka: 1 / 1
Re: Vonkajsie rolety + sietky
viki2 (31.10.2008 21:33)

K tej prvej otázke sa neviem vyjadriť, ale k tej druhej...My sme mali plastové okná v byte a vonkajšie rolety. Ja som chcela tie sťahovacie sieťky a bolo mi povedané, že k vonkajším roletám je možné dať len sieťky na pevno a tak sme to aj mali urobené. Takže je mi čudné, že u Vás to platí presne naopak. Okná sme mali úplne klasické.

Re: Vonkajsie rolety + sietky
jozef orechovsky (1.11.2008 04:12)

gazda: ruky prec od takej firmy!!!! snazia sa ta okradnut!!! ziadne okna menit netreba - rucne ovladanie sa da pripevnit na ktorekolvek miesto na okraji okna. a o tych sietkach - vacsiu blbost som este nepocul. mam na dome hlinikove aj plastove rolety, pod vsetkymi pevne sietky a v pohode fungujem.

este raz opakujem - su to fuseri, ktori nevedia ako by obrali zakaznika o peniaze a preto ich treba poslat velmi hlboko!!!

Vaša odpoveď

*

 
*
*

Riadky sa zalamujú automaticky. V prípade potreby môžete vložiť:
- 1x [Enter] pre explicitné ukončenie riadku
- 2x [Enter] pre oddelenie odstavcov
Oddelovače sa snažte používať s mierou.

Internetové adresy v texte sa automaticky zobrazia ako klikateľné odkazy. Pokial však adresa nezačína s "www.", vždy uveďte kompletný tvar, vrátane "http://" - napr. http://google.com namiesto google.com.

Vyplňte prosím všetky položky
označené symbolom *.

eFilip PORADENSTVO
eFilip PRODUKTY

Veľa odpovedí na svoje otázky nájdete aj medzi produktami firiem

NOVES okná, s.r.o.
SCHÜCO
VELUX Slovensko, s.r.o.
FENESTRA strešné okná, s.r.o.
SIEGENIA-AUBI KFV
GLASS-Al - zasklievanie lodžií 

Položte svoju otázku aj profesionálom poradenských centier firiem

››› Otázka firmám

eFilip ODKAZY
O Filipovi | Poradenstvo | Diskusie | Podujatia | Reklama © 2005 eFilip Všetky práva vyhradené. Design a programovanie Nustep.net
Prevádzkovateľ ECBA, s.r.o. neručí za správnosť uvedených informácií, ani za prípadné škody spôsobené ich použitím. Informácie sú čerpané z verejných zdrojov či zdrojov spoločností registrovaných na www.eFilip.sk