eFilip
PORADENSTVO DISKUSIE PODUJATIA

Rozren vyhadvanie

Stropy
Schody
Komín
eFilip ODPORÚČA
eFilip ODBER NOVINIEK


eFilip ODPORA
eFilip PARTNERI

Homepage  ›   Poradenstvo  ›   Stavebné práce  ›   Steny, priečky  ›   Pórobetónové murivo  ›   PORFIX pórobetón  ›  
porfix_logo_CMYK.jpg

Služby

 

 

Poradenstvo a výpočet spotreby materiálu

Naši pracovníci vámk radi odpovedia na akékoľvek otázky týkajúce sa komplexného stavebného systému PORFIX. Poraďte sa na infolinke 0800 10 13 13, alebo svoje otázky zašlite na marketing@porfix.sk
Na výpočet spotreby je potrebné dodať projektovú dokumentáciu, pôdorysy jednotlivých podlaží, rezy i všetky pohľady a výkres skladby krovu (v prípade, že stojky zo stolice idú mimo nosné múry). Výkresy dokladajte v origináli, resp. kópie v mieke 1:50, alebo 1:100 poštou na adresu:

PORFIX - pórobetón, a.s.
4.apríla 384/79, 672 44 Zemianske Kostoľany
alebo na email: porobeton@porfix.sk

Na požiadanie Vám radi zostavíme aj kladačský plán pre kladenie stropného systému PORFIX. A to všetko samozrejme zdarma.

 

Kalkulačný program na www.porfix.sk

Kalkulačný program PORFIX bol vyvinutý ako pomôcka pre orientačný prepočet potreby materiálu PORFIX. Program nájdete na internetovej stránke www.porfix.sk, v časti Služby. Ak sa rozhodnete pre zakúpenie materiálu PORFIX, odporúčame projekt zaslať na našu adresu a my Vám vyhotovíme presný prepočet. 

Projekt rodinného domu za 1 EUR

Pracovníci PORFIXu sa vždy usilujú nájsť riešenie, ktoré stavebníkovi ušetrí čas, námahu a peniaze. Novou službou, ktorá je v ponuke od roku 2011, je možnosť získa základný projekt domu za 1 EUR. Jedinou podmienkou je, aby ste si objednali situačné riešenie, ktoré zohľadňuje všetky špecifiká vášho stavebného pozemku (180 EUR) a svoj dom postavili z PORFIXu. Pre viac informácií volajte 0800 10 13 13, alebo píšte na marketing@porfix.sk

Zakladanie stavieb

Stavať s materiálom PORFIX je jednoduché. Ak potrebujete pomoc pri počiatočných prácach, pokojne sa obráťte na našich odborníkov, ktorí vám stavbu bezplatne založia. Založenie stavby spočíva v založení rohových tvárnic a vľšetkých zlomových miest. Naši odborníci vás tiež radi zaškolia priamo na stavbe, položia cca 20 ks tvárnic prvého radu a vysvetlia, ako postupovať pri murovaní.
Poradia vám, ako narábať smateriálom, ako ho opracovať na požadovaný rozmer, alebo do požadovaného tvaru. Vysvetlia, ako postupoovať pri kladení stropu, či omietaní. Odporučia vám optimálene riešenie technických a konštrukčných detailov.

info: 046 / 51 93 331, 0800 13 10 10, porobeton@porfix.sk

Požičanie píly

Pórobetónové tvárnice PORFIX sa ľahko opracúvajú a ideálne sa prispôsobia každému projektu. Rýchlo sa pília, brúsia, či frézujú. Píly si môete požičať priamo vo fabrike PORFIX - pórobetón, a.s. Rezervujte si ich na telefónnom čísle 046 / 51 93 331.

Pílu si potom môžýete prevziať osobne v spoločnosti PORFIX - pórobetón, a.s., v Zemianských Kostoľanoch, alebo vám ju dovezieme spolu so stavebným materiálom PORFIX.
Všetky potrebné dokumenty (zmluva, preberací protokol, zápis o poučení na prácu s pílou) vybaví obchodný zástupca priamo na mieste vašej stavby.
info: 046 / 51 93 331, 0800 13 10 10, porobeton@porfix.sk

Otázka pre firmu

Položte odborníkom z PORFIX pórobetón konkrétnu otázku, vyžiadajte si konkrétnu ponuku.
*
*
 
*
Ste:*
Ak si prajete Vašu požiadavku poslať aj ostatným firmám v sekcii, zaškrtnite príslušné pole
Vyplňte prosím všetky položky označené symbolom *.
eFilip PRODUKTY
eFilip VIAC
eFilip ODKAZY
O Filipovi | Poradenstvo | Diskusie | Podujatia | Reklama © 2005 eFilip Všetky práva vyhradené. Design a programovanie Nustep.net
Prevádzkovateľ ECBA, s.r.o. neručí za správnosť uvedených informácií, ani za prípadné škody spôsobené ich použitím. Informácie sú čerpané z verejných zdrojov či zdrojov spoločností registrovaných na www.eFilip.sk